• Repertoár


    Písně:

    W. A. Mozart:  Oiseaux, si tous les ans…

                          Dans un bois solitaire

                          Das Veilchen

                          Die Verschweigung

                          An Chloe

                          Sehnsucht nach dem Frühling

                          Geheime Liebe

                          Ridente la calma

    M .P .Musorgskij:  Dětská světnička

    R. Strauss:  Sechs Lieder, Op.68

                       Cäcilie, Op.27, Nr.2

                       Breit über mein Haupt, Op.19, Nr.2

                       Glückes genug, Op.37, Nr.1

                       Die Zeitlose, Op.10, Nr.7

                       Die Verschwiegenen, Op.10, Nr.6

                       Ach Lieb, ich muss nun scheiden, Op.21, Nr.3

                       Liebeshymnus, Op.32, Nr.3

                       Morgen, Op.27, Nr.4

                       Zueignung, Op.10, Nr.1

                       Ruhe, meine Seele, Op.27, Nr.1

                       Heimliche Aufforderung, Op.27, Nr.3

                       Ich trage meine Minne, Op.32, Nr.1

                       All mein Gedanken, Op.21, Nr.1

                       O süsser May, Op.32, Nr.4

                       Wiegenlied, Op.41, Nr.1

                       Ich schwebe, Op.48, Nr.2

                       Kling, Op.48, Nr.3

                       Die Nacht, Op.10, Nr.3

                       Muttertändelei, Op.43, Nr.2

    C. Debussy:  Pierrot

                        Les Cloches

                        Mandoline

                        Romance

                        Le Temps a Laissié Son Manteau

                       Le Faune

                       Récit et Air de Lia (L’Enfant Prodigue)

                       Récit et Air d’Azaël (L’Enfant Prodigue) 

    F. M .Bartholdy:  Ausgewählte Lieder

                              Acht Zigeunerlieder, Op.103

    F. Schubert:  Ausgewählte Lieder

    J. Brahms:  Ausgewählte Lieder

    L. Délibes:  Le Rossignol

    M. Ravel:  Vokalíza

    Arn. Schönberg:  Vier Lieder, Op.2

    B. Britten:  Songs From The Chinese

    A. Dvořák:  Biblické písně, Op.99

                      Milostné písně

                      Cikánské melodie

    B. Martinů:  Písničky na jednu stránku

                       Písničky na dvě stránky

                       Otvírání studánek

                       Dvě písně na texty negerské poezie

                       Dvě písně

    L. Janáček:  Moravská lidová poezie v písních

    K. Slavický:  Vonička

    J. Křička:  První touhy

    P. Eben:  Tři tiché písně

                  Písně k loutně

    W. Wagner:  Drei geistiche Sätze

                       Liebeslose

    V. Ellmauthaler:  Vier Rilke Lieder

    F. Weiss:  Drei aphoristische Sätze

    K. A. Hueber:  Actaeon

    F. Cerha: Lieder

    S. Barber:  Sure On This Shining Night

    Jan Jirásek:  My Voice

     

    Duchovní:

    J. S. Bach:  Johannes – Passion

                      Messe in h – moll

                      Was mir behagt, ist nur die muntre Jagd, Kantate BWV 208

                      Kantate BWV 209

                      Ich bin in mir vergnügt, Kantate BWV 204

                      Jauchzet Gott in allen Landen, Kantate BWV 51

                      Liebster Jesu (geistliches Lied)

    G. F. Händel:  Messiah (Oratorium)

                         Samson (Oratorium)

                         Judas Maccabeus (Oratorium)

                         Joshua (Oratorium)

    Ant. Vivaldi:  Gloria

    J. D. Zelenka:  San Venceslao (árie Anděla)

    J. B. Černohorský:  Regina coeli

    J. K. Vaňhal:  Stabat Mater

    J. J. Ryba:  Slavíček

                     Česká mše vánoční

    J. Haydn:  Die Schöpfung (Oratorium)

                    Die Jahreszeiten (Oratorium)

    F. Schubert:  Der Hirt auf dem Felsen (Pastýř na skále)

                        Ave Maria

                        Salve Regina

    Ave Maria:  L. Cherubini, Percy B. Kahn, Ch. Gounod, C. Saint-Saëns, G. Caccini

    W. A. Mozart:  Ave verum corpus (Motetto)

                          Missa brevis in D

                          Exultate, jubilate (Motetto), KV 165

                          Missa in C (Krönungsmesse), KV 317

                          Requiem, KV 626                         

    Leonard Bernstein:  The Mass (Mše)

    G. Bizet:  Agnus Dei

    C. Orff:  Carmina burana

    Ant. Dvořák:  Svatební košile

                         Svatá Ludmila

    F. Poulenc:  Stabat Mater

     

    Opera:

    W. A. Mozart:  Zaide (Zaide)

                          La finta giardiniera (Ramiro)

                          Die Etführung aus dem Serail (Konstanze, Blondchen)

                          Die Zauberflöte (Královna noci, Pamina)

                          Lucio Silla (Celia)

                          Idomeneo (Ilja)

                          Don Giovanni (Zerlina, Elvira)

                          Le nozze di Figaro (Susanna)

      Il re pastore (Aminta)

    -          Mia speranza adorata (koncertní árie KV 416)

    -          Komm an mein Herz (koncertní árie KV 374)  

    -          Vorrei spiegarvi, oh Dio! (koncertní árie KV 418)

    Ch. Gounod:  Faust (Marguerite)

                        Roméo et Juliette (Romeo a Julie) - Juliette

    Ambroise Thomas:  Mignon (Philine)

    J. Offenbach:  Les contes d’Hoffmann (Hoffmannovy povídky) - Olympia, Antonia

                         Orphée aux enferns (Orfeus v podsvětí) - Eurydika

    L. Delibes:  Lakmé (Lakmé)

    G. Bizet:  Carmen (Micaëla)

    G. Verdi:  La Traviata (Violetta)

                   Rigoletto (Gilda)

                   I Vespri Siciliani (Sicilské nešpory) - Elena

                   Un ballo in maschera (Maškarní ples) - Oscar

                   Falstaff - Nanetta

    G. Puccini:  Turandot (Liú)

                      La bohéme (Bohéma) - Musetta

                      Gianni Schicchi (Lauretta)

    V. Bellini:  I Puritani (Elvira)

                    La Sonnambula (Náměsíčná) - Amina

                    Norma (Norma)

    G. Donizetti:  Lucia di Lammermoor (Lucia)

                         L’elisir d’amore (Nápoj lásky) - Adina

                         Don Pasquale (Norina)

                         Linda di Chamounix (Linda)

    G. Rossini:  Il barbiere di Siviglia (Lazebník sevillský) - Rosina

                      Guillaume Tell (Mathilda)

    C. M. von Weber:  Der Freischütz (Čarostřelec) - Ännchen

    R. Strauss:  Ariadne auf Naxos (Ariadna na Naxu) - Zerbinetta

    L. Bernstein:  Candide (Cunegonde)

    B. Smetana:  Hubička (Barče)

                        Dvě vdovy (Karolina)

    Ant. Dvořák:  Jakobín (Terinka)

                        Rusalka (Rusalka)

    B. Martinů:  Ariadne (Ariadne)

                       Voják a tanečnice (Fenicie)

    L. Janáček:  Její pastorkyňa (Jenůfa)

     

    Opereta, muzikál:

    J. Strauss:  Die Fledermaus (Netopýr) - Adéla, Rosalinda

    F. Lehár:  Paganini

                   Das Land des Lächelnds (Země úsměvů)

                   Die Lustige Witwe (Veselá vdova)

    O. Nedbal:  Polská krev

    C. Zeller:  Der Vogelhändler (Ptáčník)

    C. Stolz:  Der Favorit

    F. Raymond:  Saison in Salzburg

    E. d’Albert:  Amor und Psyche

     

    Role:

    H. Purcell:  Dido and Aeneas (Belinda)

    J. Mysliveček:  L’Olimpiade (Mégacles)

    W. A. Mozart:  Die Zauberflöte (Königin der Nacht, Erste Dame, Erster Knabe, Papagena)

                        Der Schauspieldirektor (Divadelní ředitel) - Madam Herz

    G. Rossini:  Il barbiere di Siviglia (Rosina)

    G. Bizet:  Carmen (Frasquita, Micaëla)

    G. Verdi:  Rigoletto (Gilda)

                  Falstaff (Nanetta)

                  La Traviata (Violetta)

    J. Offenbach:  Orphée aux enferns (Eurydice)

                       Les contes d’Hoffmann (Olympia)

    V. Bellini:  La Sonnambula (Amina)

    L. Delibes:  Lakmé (Lakmé)

    J. Strauss:  Die Fledermaus (Adele)

    C. M. von Weber:  Der Freischütz (Ännchen)

    G. Donizetti:  Lucia di Lammermoor (Lucia)

     

     

  • Kutná Hora








  • Kontakt


    Olga Jelínková 

    zerbinetta@email.cz

    olga.jelinkova@tiscali.cz

    Tel.: +420 776210793

     

     

     

  • Vystoupení


     

    29. 7. 20h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    28. 7. 19h - Gala koncert účastníku kursu / Spa Resort Jáchymov

    22. - 28. 7.  účast na mistrovských kursech Gabriely Beňačkové v Jáchymově

    21. 7. 20h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

     

     

    29. 6. 19h - Perly panny Serafínky / Moravské divadlo Olomouc

    24. 6. 19h - Slavnostní koncert k 80tým narozeninám Reného Tučka / Casino Mariánské lázně

    17. 6. 19h - Rigoletto / Moravské divadlo Olomouc

    10. 6. 19h - W. A. Mozart, Kouzelná flétna, premiéra / Moravské divadlo Olomouc

    4. 6. 19.30h - koncert Sommernachtstraum / Furth im Wald / Karlovarský symfonický orchestr

    3. 6. 20h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    1. 6. 19.30h - Hoffmannovy povídky / Theater Unterföhringen - zájezd Šaldova divadla Liberec

     

    29. 5. 16h - Hraběnka Marica / Moravské divadlo Olomouc

    28. 5. 19h - Únos ze Serailu / Stavovské divadlo Praha

    23. 5. 19h - Hubička / Nový Jičín - zájezd Moravského divadla Olomouc, derniéra

    21. 5. 18h - Koncert s Atlantis Collegium / Synagoga Heřmanův Městec

    18. 5. 19h - Únos ze Serailu / Stavovské divadlo Praha

    12. 5. 19h - Perly panny Serafínky / Moravské divadlo Olomouc

    8. 5. 16h - závěrečný koncert festivalu Tomáškova a Novákova Skuteč 2016 / Filharmonie Hradec Králové

    7. 5. 19h - Maurice Ravel, Ditě a kouzla, premiéra / Jihočeské divadlo České Budějovice

    6. 5. 19.30hHoffmannovy povídky / Theater Aschaffenburg - zájezd Šaldova divadla Liberec

    5. 5. 19.30h - Hoffmannovy povídky / Theater Fürth - zájezd Šaldova divadla Liberec

     

    30. 4. 17.30h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    27. 4. 19h - Únos ze Serailu (W. A. Mozart) / Stavovské divadlo Praha

    24. 4. 18h - Varhanní recitál / kostel Sv. Mikuláše na Malé Straně, Praha (varhany - Aleš Bárta)

    22. 4. 20h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    16. 4. 18h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    15. 4. 19h - Die Zauberflöte (Kouzelná flétna) / Stavovské divadlo Praha

    6. 4. 19h - Rigoletto / Moravské divadlo Olomouc

    3. 4. 19h - Hraběnka Marica / Moravské divadlo Olomouc

    2. 4. 20h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

     

    26. 3. 20h - slavnostní předávání cen Thalie, přímý přenos Čt1

    25. 3. 19h - Perly panny Serafínky / Moravské divadlo Olomouc

    24. 3. 20h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    18. 3. 19h - R. Piskáček, Perly panny Serafínky, premiéra /  Moravské divadlo Olomouc

    11. 3. 20h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

     

    27. 2. 19h - Slavík/Jolanta / Národní divadlo Praha

    26. 2. 20h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    23. 2. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    20. 2. 20.30h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    19. 2. 20h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    17. 2. 19.30h - Břevnovská hudební setkání / Bazilika Sv. Markéty, Praha (varhany - Petr Čech)

    14. 2. 10.30h - Šanson se špetkou francouzské opery / GOA Trio, matiné Šaldova divadla v Plzni

    11. 2. 19h - Hraběnka Marica / Moravské divadlo Olomouc

    8. 2. 14h - Die Zauberflöte (Kouzelná flétna) / Stavovské divadlo Praha

    7. 2. 16h - Hubička / Moravské divadlo Olomouc

    5. 2. 19h - Slavík/Jolanta / Národní divadlo Praha

    4. 2. 19h - Die Zauberflöte (Kouzelná flétna) / Stavovské divadlo, Praha

     

    26. 1. 16h -kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    25.1. 19h - Rigoletto / Moravské divadlo Olomouc

    22. 1. 19h - G. Verdi, Rigoletto, I. premiéra / Moravské divadlo Olomouc

    10. 1. 19h - Die Zauberflöte / Hamburg (PKF, dir. Damiano Binetti)

    6. 1. 17.30h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    2. 1. 16h a 20h - Neujahrsgala / Berliner Philharmonie (PKF, dir. Damiano Binetti)

    1.1. 15h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

     

    2016

     

    25.12. 2015 16h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    20.12. 2015 19h - operní galakoncert / Zrcadlová kaple Klementina, Praha

    17.12 2015 19h - Česká mše Vánoční, J. J. Ryba / Dům kultury Teplice, Severočeská filharmonie Teplice, dir. Charles Olivieri-Munroe (alt - S. Čmugrová, tenor - A. Voráček, bas - L. Skala)

    13.12. 2015 14.30h - Hubička / Moravské divadlo Olomouc

    6.12. 2015 19h - operní galakoncert / Zrcadlová kaple Klementina, Praha

     

    27.11. 2015 19h - operní recitál / Zrcadlová kaple Klementina, Praha (baryton Jiří Rajniš)

    25.11. 2015 19h - Jolanta/Slavík / Národní divadlo, Praha

    24.11. 2015 19h - Hraběnka Marica / Moravské divadlo Olomouc

    21.11. 2015 19h - Carmina Burana, C. Orff / Městské divadlo Nový Bor / Filharmonie Hradec Králové, dir. - T. J. Frank, tenor - Tomáš Kořínek, baryton - Ivan Kusnjer

    20.11. 2015 19.30h - Santa Elena al Calvario / St. Annenkirche, Drážďany / Collegium 1704 a Václav Luks

    19.11. 2015 19.30h - J. A. Hasse, oratorium Santa Elena al Calvario Pražská křižovatka (kostel sv. Anny) / Collegium 1704 a Václav Luks  

    18.11. 2015 19.30h - J. A. Hasse, oratorium Santa Elena al Calvario, novodobá premiéraPražská křižovatka (kostel sv. Anny) / Collegium 1704 a Václav Luks

    14.11. 2015 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala   

    12.11. 2015 19.30h - Slavnostní koncert k zahájení MPS A. Dvořáka v Karlových Varech / koncertní sál Národního domu, Karlovy Vary

    10.11. 2015 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    8.11. 2015 19h - Slavnostní koncert k 50.výročí Mezinárodní pěvecké soutěžě Antonína Dvořáka v Karlových Varech / Národní divadlo Praha, přímý přenos ČtArt ve 20.20h

    5.11. 2015 19h - Kouzelná flétna / Stavovské divadlo, Praha

    4.11. 2015 19h - Hubička / Moravské divadlo Olomouc

    1.11. 2015 19h - Slavík/Jolanta / Národní divadlo Praha

     

    27.10. 2015 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    24.10. 2015 18h - Duchovní zpěvy / kostel Sv. Mikuláše na Malé Straně (J. Popelka - varhany, D. Mimrová - flétna)

    22.10. 2015 19h - Slavík/Jolanta (Stravinskij/Čajkovskij) / Národní divadlo Praha - I. premiéra

    18.10. 2015 20.00h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    14.10. 2015 19.30h - Operetní galakoncert / Městské divadlo Mariánské lázně

    13.10. 2015 19h - Kouzelná flétna / Stavovské divadlo Praha

    9.10. 2015 19h - Kouzelná flétna / Stavovské divadlo Praha

    8.10. 2015 19h - Hubička / Moravské divadlo Olomouc

     

    26.9. 2015 19h - Kouzelná flétna / Stavovské divadlo Praha

    25.9. 2015 19h - Podblanický hudební podzim, koncert s orchestrem Praga Camerata, Kulturní centrum Benešov

    19.9. 2015 21.30h - zámek Trója, Praha / koncert

    13.9. 2015 20hSmetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    8.9. 2015 19h - Hraběnka Marica / Moravské divadlo Olomouc

    6.9. 2015 20h - Grégrův sál Obecního domu, Praha / Mozart - Strauss gala

    5.9. 2015 18h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    2.9. 2015 19.30h - Městské divadlo Mariánské lázně, Operetní galakoncert (Západočeský symfonický orchestr, J. Nociar - tenor)

    1.9. 2015 19h - Moravské divadlo Olomouc, Slavnostní koncert při příležitosti zahájení sezóny 2015/16

     

    28. - 30.8. 2015 - turné Die Zauberflöte, Německo (Kammeroper Prag)

    25.8. 2015 18h - Grégrův sál Obecního domu, Praha / Mozart - Strauss gala

    22.8. 2015 19h - Via lucis / recitál, Kostel Nejsvětější Trojice, Hamr (M. Javorček -klavír, J. Přibyl - zpěv)

    21.8. 2015 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    6.8. 2015 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

                    20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala  

    2.8. 2015 18h - Varhanní koncert, kostel Sv. Mikuláše na Malé Straně, Praha (A. Bárta - varhany)

     

     

     ƒ

    _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________-

     

    28.2. 19h - Hoffmannovy povídky / Divadlo J.K.Tyla Plzeň

    24.2. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    20.2. 19h - Hubička / Moravské divadlo Olomouc

    15.2. 19h - Kouzelná flétna / Stavovské divadlo, Praha

    13.2. 19h - Hubička, premiéra / Moravské divadlo Olomouc (dirigent T. Hanák, režie M. Dubovic)

    7.2. 19h - Kouzelná flétna, premiéra / Stavovské divadlo, Praha (dirigent J. Kyzlink, režie V. Morávek)

    1.2. 14.30h  - Falstaff,derniéra / Moravské divadlo Olomouc

     

    31.1. 18h - Cosí fan tutte aneb Takové jsou všechny / Slezské divadlo Opava

    25.1. 10.30h - Matiné,  foyer Divadla J.K.Tyla, Plzeň / Šanson se špetkou opery, Trio GOA (O.J., G.Fritschová, A. Christianov)

    24.1. 15h - Atrium Žižkov, Praha / Varhanní koncert (J. Jánský - housle, A. Bárta - varhany)

    11.1. 16h - Falstaff / Moravské divadlo Olomouc

    5.1. 18h - Grégrův sál Obecního domu, Praha / Mozart - Strauss gala

    3.-4.1.2015 - Das Neujahrskonzert (Německo) / Česká komorní filharmonie, dir.Richard Hein

    1.1.2015 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    2015

     

     

    31.12. 16h a 20h - Das Neujahrskonzert, Konzerthaus Berlin / Česká komorní filharmonie, dir. Richard Hein

    28.12. 17.30h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Mozart - Strauss gala

    26.12. 19h - Falstaff / Moravské divadlo Olomouc

    14.12. 17.30h - Adventní koncert s Collegiem českých filharmoniků / Sukova síň Rudolfina, Praha

    8.-13.12. - Die Zauberflöte / turné Německo

    3.12. 19h - Hoffmannovy povídky / Šaldovo divadlo Liberec

     

    30.11. 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    25.11. 19h - Hoffmannovy povídky / Divadlo J.K.Tyla Plzeň

    23.11 18h - Grégrův sál Obecního domu / Mozart - Strauss Gala

    19.11. 19h - Hoffmannovy povídky / Šaldovo divadlo Liberec

    18.11. 19.30h - M.A.Charpentier, Te Deum / Sál Martinů, HAMU Praha (Smíchovská komorní filharmonie, dir. J.Vondráček)

    8.11. 19h - Cosí fan tutte aneb Takové jsou všechny / Slezské divadlo Opava

    6.11. 19h - Hoffmannovy povídky / Divadlo J.K.Tyla Plzeň

    1.11. 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

     

    30.10. 19h - Hoffmannovy povídky / Šaldovo divadlo Liberec

    29.10. 20h - Operní recitál / hotel Imperial, Karlovy Vary (J. Rajniš - baryton, B. Kmentová - mezzosoprán)

    28.10. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    26.10. 20h - Grégrův sál Obecního domu v Praze / Mozart - Strauss Gala

    22.10. 19h - Hoffmannovy povídky / Divadlo J.K.Tyla Plzeň

    21.10. 19h - Hoffmannovy povídky / Šaldovo divadlo Liberec

    16.10. 19h - L´Olimpiade / Stavovské divadlo Praha

    12.10. 20h - Smetanova síň Obecního domu / Mozart - Strauss Gala

    11.10. 19h - L´Olimpiade / Stavovské divadlo Praha

    4.10. 18h - Grégrův sál Obecního domu v Praze / Mozart - Strauss Gala

    3.10. 19h - L´Olimpiade, Josef Mysliveček, premiéra / Stavovské divadlo Praha (dir. V. Luks, Collegium 1704, režie U. Herrmann)

     

    27.9. 19h - Národní technická knihovna Praha / operní recitál a reportáž pro Tv Relax (J.Rajniš - baryton, B.Kmentová a M.Kapustová - mezzosoprán)

    26.9. 19h - Cosí fan tutte aneb Takové jsou všechny / Slezské divadlo Opava

    23.9. 19h - Hoffmannovy povídky / Šaldovo divadlo Liberec

    20.9. 18h - Kostel Sv. Mikuláše na Malé Straně / varhanní koncert (J. Popelka - varhany, D. Mimrová - flétna)

    16.9. 20h - slavnostní otevření butiku Stefanel, Praha OC Chodov

    16.9. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    15.9. 18h - Smetanova síň Obecního domu / Mozart - Strauss Gala

    12.9. 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    11.9. 19h - Cosí fan tutte aneb Takové jsou všechny / KD Česká Třebová, zájezd Slezského divadla Opava

    7.9. 19h - Falstaff / Moravské divadlo Olomouc

    6.9. 20h - Smetanova síň Obecního domu / Mozart - Strauss Gala

     

    21.-24.8. - Die Zauberflöte / Kammeroper Prag, turné Německo

    15.-17.8. - Die Zauberflöte / Kammeroper Prag, turné Německo

    12.8. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    10.8. 18h - Smetanova síň Obecního domu / Mozart - Strauss Gala

    2.-3.8. - Die Zauberflöte / Kammeroper Prag, turné Německo

     

    25.7. 18h - Smetanova síň Obecního domu / Mozart - Strauss Gala

    24.7. 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    18.-21.7. - Die Zauberflöte / Kammeroper Prag, turné Německo

    17.7. 18h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    15.7. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

     

    28.6. 19h - Hoffmannovy povídky / Divadlo F. X. Šaldy Liberec

    26.6. 19h -Cosí fan tutte aneb Takové jsou všechny / premiéra, Slezské divadlo Opava

    27.6. 18h - /kostel Sv. Mikuláše na Malé Straně, Praha / Varhanní recitál (A. Bárta - varhany)

    24.6. 19h - Hoffmannovy povídky / DJKT Plzeň

    12.6. 16h a 20h - Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Mariánské lázně; kostel Povýšení svatého kříže, Františkovy lázně / varhanní recitály (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    10.6. 19h - Hoffmannovy povídky / Divadlo F. X. Šaldy Liberec

    7.6. 19h - Hoffmannovy povídky, II. premiéra / Divadlo F. X. Šaldy Liberec

     

    30.5. 19h -Hoffmannovy povídky, I. premiéra / Divadlo F. X. Šaldy Liberec

    20.5. 19h - Břevnovský klášter Praha / recitál GOA Trio

    17.5. 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    16.5. 19h - Hoffmannovy povídky / DJKT Plzeň

    11.5. 15.30 - Die grosse Johann Strauss Gala / Německo

    10.5. 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    6.5. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    4.5. 16h - Galerie umění Karlovy Vary / operní recitál ( J. Rumpf - tenor, L. Navrátilová - klavír)

    3.5. 17.30h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

     

    27.4. 15.30 - Die grosse Johann Strauss Gala / Freiberg, Německo

    26.4. 15.30 - Die grosse Johann Strauss Gala / Böhlen, Německo

    24.4. 20h - hotel Richmond, Karlovy Vary / Operní recitál

    22.4. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    20.4. 16h - recitál s Jakubem Jánským (housle) a Mio Sakamoto (klavír), Chuchelna u Semil

    19.4. 18h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    18.4. 19h - Hoffmannovy povídky / DJKT Plzeň

    15.4. 19.30h - Stabat Mater (G.B.Pergolesi), Kostel svatých Šimona a Judy / Praha

    13.4. 17.30h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    12.4. 19h - Carmina burana / DJKT Plzeň

    8.4. - 10.4. Lucia di Lammermoor / Německo (Schweinfurt, Pirmasens)

    6.4. 19h - Hoffmannovy povídky, premiéra / DJKT Plzeň

     

    23.3. 15.30h - Koncerthaus am Gendarmenmarkt, Berlin / Das Grosse Frühlingskonzert der Klassik (PKF, dirigent - Richard Hein)

    18.3. 16.00h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    15.3. 15.30h - Konzerthaus am Gendarmenmarkt, Berlin / Traummelodien der Klassik (PKF, dirigent - Richard Hein)

    5.3. 19h - Moravské divadlo Olomouc / Lucia di Lammermoor (Donizetti)

    2.3. 19h - Moravské divadlo Olomouc / Falstaff (Verdi)

     

    26.2. 19.30h - Městské divadlo Mariánské Lázně / Vivat popular Classic (J. Skuhra - flétna, J. Petr - klavír)

    11.2. 20h - hotel Richmond, Karlovy Vary / Operní recitál

    11.2. 16h -kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)  

     

    28.1.14 16.00 - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    25.1.14 15.00 - Atrium Žižkov, Praha / koncert 

    14.1.14 19.00 - Moravské divadlo Olomouc / Falstaff (Verdi)

    11.1.14 - Neujahrskonzert / Reinbek, De (ČKF, dir. Richard Hein)

    10.1.14 - Neujahrskonzert / Buchholz, De (ČKF, dir. Richard Hein)

    5.1.14 20.00 - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    5.1.14 14.00 - Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň / Carmina Burana (Orff)

    1.1.2014 18.00 - Neujahrskonzert / Frankenthal, De (Česká komorní filharmonie, dir. Richard Hein)

  • Události


    28.03.2012 - 30.03.2012 Ingolstadt / Německo Bellini / La Sonnambula - pod taktovkou Eckarta Manke
    26.03.12 ??:00 - Berlín, NĚMECKO / Berlínská radnice - Rotes Rathaus -
    Koncert v rámci Prag –Berlin Festival Tschechischer kunst und kultur. Olga vystoupí s Collegiem českých filharmoniků
    24.03.12 ??:00 - Štětín, POLSKO - La Sonnambula - pod taktovkou Eckarta Manke
    23.03.12 ??:00 - Štětín, POLSKO - La Sonnambula - pod taktovkou Eckarta Manke
    20.03.12 19:00 - Janáčkovo divadlo / Brno - Netopýr
    04.03.12 ??:00 Berlín, NĚMECKO - Frühlingskonzert.
    Olga vystoupí s Kammerphilharmonie Prag
    18.02.12 20:30 Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert
    12.02.12 19:00 - Janáčkovo divadlo / Brno - Netopýr
    01.02.12 10:00 Pražský hrad / Praha - audience
    V rámci záštity 46. ročníku Mezinárodní pěvecké soutěže v Karlových Varech, přijme prezident České republiky dva nejlépe umístěné české účastníky soutěže na Pražském hradě (Olga Jelínková, Matěj Chadima)
    01.02.12 19:00 - Státní opera / Praha - Kouzelná flétna / Královna noci
    28.01.12 20:00 - Berlin Philharmonie / Berlin-Německo - Zimní koncert
    14.01.12 20:30 Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert
    08.01.12 20:00 - Langenfeld / Německo - Koncert s ČKF - Original pražské gala
    07.01.12 20:00 - Berlin Philharmonie / Berlin-Německo - Mozart Gala
    06.01.12 19:30 - Brunsbüttel / Německo - Koncert s ČKF - Original pražské gala
    05.01.12 19:30 - Paderhalle / Paderborn-Německo - Koncert s ČKF -
    Original pražské gala
    03.01.12 20:00 - München / Německo - Koncert s ČKF - Original pražské gala
    01.01.12 19:30 - Frankenthal / Německo - ČKF - Novoroční gala
    31.12.11 16:00 - Hochschule der Künste / Berlin-Německo - ČKF - Ohňostroj klasiky
    31.12.11 20:00 - Hochschule der Künste / Berlin-Německo - ČKF - Ohňostroj klasiky
    29.12.11 20:00 - Potsdam / Německo - Koncert s ČKF - Original pražské gala
    25.12.11 17:00 - Chelčice u Písku - Vánoční koncert
    společný koncert s dechovým triem.
    21.12.11 18:00 - Gotický sál radnice / Jihlava - Vánoční koncert s Jakubem Pustinou
    Klavírní doprovod: Richard Pohl
    19.12.11 14:00 - Mšeno - společný koncert se skupinou Musica festiva
    09.12.11 - 20.12.11 - Německo - Die Zauberflöte
    24.11.11 - 03.12.11 - Německo - Die Zauberflöte
    17.11.11 19:00 - Divadlo F. X. Šaldy / Liberec - Rigoletto
    14.11.11 19:00 - Janáčkovo divadlo / Brno - Netopýr
    13.11.11 19:00 - Sv. Šimon a Juda - Benefiční koncert Dobré vůle
    Výtěžek ze vstupného bude věnován Výboru dobré vůle - Nadaci Olgy Havlové na program Senior, tentokrát ke zkvalitnění sociálních služeb pro starší, jako součást Evropského roku přípravy na stárnutí 2012. Více informací poskytne koordinátorka projektu Eva Kvasničková: tel.: 224 216 883, kvasnickova@vdv.cz.
    22.10.11 15:00 koncert s Jakubem Pustinou, Turčianská galerie,Martin (SK), Klavír Jiří Hrubý
    17.10.11 ??:00 koncert v Novém Boru http://www.kulturanb.cz/divadlo/
    12.10.11 19:00 - Divadlo F.X.Šaldy, Liberec - La Sonnambula
    29.9.11 ??:00 hotel Alcron / Praha - Delicious Night
    Dopřejte si unikátní zážitek, při kterém zahltíte své sluchové i chuťové smysly těmi nejkrásnějšími vjemy. V průběhu celého večera si budete užívat výjimečného operního umění světově uznávané sopranistky Olgy Jelínkové v doprovodu neméně úspěšného baritonisty a manažera Jakuba Pustiny, kteří Vás potěší výběrem áríí z proslulých italských oper.
    Na piano doprovází Richard Pohl.
    28.9.11 19:00 divadlo K. H. Máchy / Litoměřice - koncert ,,O lásce"
    (Dana Mimrová - flétna, Světlana Jánová - klavír)
    26.9.11 20:00 Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert
    24.9.11 19:00 dóm sv. Václava / Olomouc - koncert pro Podzimní festival v Olomouci
    18.9.11 19:00 kostel Sv. Salvátora (u Pařížské) / Praha - Koncert pro duši
    charitativní koncert pro pražskou Diakonii (Daniela Kadlecová, varhany)
    02.07.2011 v ??:00 - Rychnov nad Kněžnou - koncert
    29.06.2011 v ??:00 - Berlin / Německo - Juwelen der Klassik
    ( Česká komorní filharmonie )
    14.05.2011 v ??:00 - Německo - Mozart unter der Sternen
    ( dirigent: Linkel / Česká komorní filharmonie )
    07.05.2011 v 19:00 - Janáčkovo divadlo, Brno - Netopýr
    30.04.2011 v ??:00 - Festival, Chrudim - Bellini / La Sonnambula
    23.04.2011 od 20:00 - Smetanova síň/Obecní dům, Praha - koncert
    19.04.2011 v 19:00 - / Liberec - Bellini / La Sonnambula
    16.04.2011 od 20:00 - Smetanova síň/Obecní dům, Praha - koncert
    13.04.2011 v 19:00 - Janáčkovo divadlo, Brno - Netopýr
    31.03.2011 v 19:00 - / Liberec - Bellini / La Sonnambula
    27.03.2011 v ??:00 - Fulda, Německo - Bellini / La Sonnambula
    02.03.2011 v 19:00 - Janáčkovo divadlo, Brno - Netopýr
    26.02.2011 - Německo Bellini / La Sonnambula (dirigent Warcislaw Kunc)
    05.02.2011 v 18:00 - Janáčkovo divadlo, Brno - Netopýr
    28.01.2011 - Švýcarsko Bellini / La Sonnambula (dirigent Warcislaw Kunc)
    16.-20.01.2011 - Turné po Francii Bellini / La Sonnambula (dirigent Warcislaw Kunc)
    14.01.2011 v 19:00 - Mariánské Lázně - Recitál s klavíristou Eduardem Spáčilem
    11.01.2011 v 14:00 - divadlo Bráník - Kouzelná flétna
    09.01.2011 v 11:00 - divadlo Bráník - Kouzelná flétna
    09.01.2011 v 14:00 - divadlo Bráník - Kouzelná flétna
    08.01.2011 v 11:00 - divadlo Bráník - Kouzelná flétna
    08.01.2011 v 14:00 - divadlo Bráník - Kouzelná flétna
    07.01.2011 od 20:00 - Smetanova síň/Obecní dům, Praha - koncert
    07.01.2011 v 11:00 - divadlo Bráník - Kouzelná flétna
    07.01.2011 v 14:00 - divadlo Bráník - Kouzelná flétna
    06.01.2011 v 11:00 - divadlo Bráník - Kouzelná flétna
    06.01.2011 v 14:00 - divadlo Bráník - Kouzelná flétna
    01.01.2011 v ??:00 - Stadttheater, Berndorf u Vídně - Novoroční koncert s Rafaelem Alvarezem (dirigent Gerhardt Lagrange).
    31.12.2010 v 17:00 - SND, Bratislava - Silvestrovský koncert / Čaro operety a muzikálu
    28.12.2010 v 14:00 - divadlo Bráník - Kouzelná flétna
    17.12.2010 v ??:00 - Špindlerův Mlýn - soukromá akce firmy Eaton.
    13.11.2010 od ??:00 - Foerstrova síň/Pštrossova 17, Praha - koncert za klavírního doprovodu Eduarda Spáčila
    30.10.2010 v 19:00 - Janáčkovo divadlo, Brno - Netopýr
    12.10.2010 od ??:00 - Libeňský zámeček, Praha - koncert s triem In Camera Caritatis
    24.09.2010 v 19:00 - Divadlo F.X.Šaldy, Liberec - La Sonnambula
    17.09.2010 od 20:00 - Smetanova síň/Obecní dům, Praha - koncert
    16.09.2010 od ??:00 - Vysočanská radnice, Praha - koncert s triem In Camera Caritatis
    06.09.2010 - Teplice - koncert
    25.08.2010 - Jeseník - koncert
    31.07.2010 v 16:30 - kostel, Hrubá Skála - Koncert s Jakubem Pustinou
    26.6. - 8.7.2010 - Korea, Micaela/opera Carmen
    produkce SOP Praha, uvede Carmen pod taktovkou pana dir. Jiřího Mikuly
    16.05.2010 od 20:00 - Smetanova síň/Obecní dům, Praha - koncert
    12.05.2010 - Břevnovské jaro/Na Marjánce, Praha - koncert
    06.-09.05.2010 - Žďár nad Sázavou - Olga se zúčastnila jako porotce Mezinárodní pěvecká soutěž Pustina competition
    Záštitu nad Mezinárodní pěveckou soutěží 2010 převzal světový operní pěvec Peter Dvorský.
    06.05.2010 v 19:00 - Divadlo Reduta, Brno - Kouzelná flétna
    02.05.2010 od 20:00 - Smetanova síň/Obecní dům, Praha - koncert
    30.04.2010 od 20:00 - Smetanova síň/Obecní dům, Praha - koncert
    27.04.2010 v 19:00 - Janáčkovo divadlo, Brno - Netopýr
    25.04.2010 v 16:00 - Smetanova síň/Obecní dům, Praha -
    Proč ne opera v koncertním sále?
    17.04.2010 v 19:00 - Divadlo F.X.Šaldy, Liberec - Rigoletto
    03.11.2009Hala Rondo - Brno / Československo 2008 Tour
    18.-25. srpna 2009 - Znojmo
    Mistrovské pěvecké kurzy Petra Dvorského se konaly ve městě vína od 18. do 25.8.2009. Bylo mi dopřáno se jich zúčastnit jako pozorovatel od soboty 22. až po závěrečný koncert 25.8. v 19:00, který byl završením usilovné práce mladých pěvců.

  • testovaci clanek


    28.6. 19h - Hoffmannovy povídky / Divadlo F. X. Šaldy Liberec

    27.6. 18h - kostel Sv. Mikuláše na Malé Straně, Praha / Varhanní recitál (A. Bárta - varhany)

    24.6. 19h - Hoffmannovy povídky / DJKT Plzeň

    12.6. 16h a 20h - Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Mariánské lázně; kostel Povýšení svatého kříže, Františkovy lázně / varhanní recitály (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    10.6. 19h - Hoffmannovy povídky / Divadlo F. X. Šaldy Liberec

    7.6. 19h - Hoffmannovy povídky, II. premiéra / Divadlo F. X. Šaldy Liberec


    30.5. 19h -Hoffmannovy povídky, I. premiéra / Divadlo F. X. Šaldy Liberec

    20.5. 19h - Břevnovský klášter Praha / recitál GOA Trio

    17.5. 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    16.5. 19h - Hoffmannovy povídky / DJKT Plzeň

    11.5. 15.30 - Die grosse Johann Strauss Gala / Německo

    10.5. 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    6.5. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    4.5. 16h - Galerie umění Karlovy Vary / operní recitál ( J. Rumpf - tenor, L. Navrátilová - klavír)

    3.5. 17.30h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

     

    27.4. 15.30 - Die grosse Johann Strauss Gala / Freiberg, Německo

    26.4. 15.30 - Die grosse Johann Strauss Gala / Böhlen, Německo

    24.4. 20h - hotel Richmond, Karlovy Vary / Operní recitál

    22.4. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    20.4. 16h - recitál s Jakubem Jánským (housle) a Mio Sakamoto (klavír), Chuchelna u Semil

    19.4. 18h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    18.4. 19h - Hoffmannovy povídky / DJKT Plzeň

    15.4. 19.30h - Stabat Mater (G.B.Pergolesi), Kostel svatých Šimona a Judy / Praha

    13.4. 17.30h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    12.4. 19h - Carmina burana / DJKT Plzeň

    8.4. - 10.4. Lucia di Lammermoor / Německo (Schweinfurt, Pirmasens)

    6.4. 19h - Hoffmannovy povídky, premiéra / DJKT Plzeň

     

    23.3. 15.30h - Koncerthaus am Gendarmenmarkt, Berlin / Das Grosse Frühlingskonzert der Klassik (PKF, dirigent - Richard Hein)

    18.3. 16.00h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    15.3. 15.30h - Konzerthaus am Gendarmenmarkt, Berlin / Traummelodien der Klassik (PKF, dirigent - Richard Hein)

    5.3. 19h - Moravské divadlo Olomouc / Lucia di Lammermoor (Donizetti)

    2.3. 19h - Moravské divadlo Olomouc / Falstaff (Verdi)

     

    26.2. 19.30h - Městské divadlo Mariánské Lázně / Vivat popular Classic (J. Skuhra - flétna, J. Petr - klavír)

    11.2. 20h - hotel Richmond, Karlovy Vary / Operní recitál

    11.2. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)  

     

    28.1.14 16.00 - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    25.1.14 15.00 - Atrium Žižkov, Praha / koncert 

    14.1.14 19.00 - Moravské divadlo Olomouc / Falstaff (Verdi)

    11.1.14 - Neujahrskonzert / Reinbek, De (ČKF, dir. Richard Hein)

    10.1.14 - Neujahrskonzert / Buchholz, De (ČKF, dir. Richard Hein)

    5.1.14 20.00 - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    5.1.14 14.00 - Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň / Carmina Burana (Orff)

    1.1.2014 18.00 - Neujahrskonzert / Frankenthal, De (Česká komorní filharmonie, dir. Richard Hein)

     2013

    31.12. 16.00 a 20.00 - Neujahrskonzerte / Konzertsaal Berlin (Česká komorní filharmonie, dir. Richard Hein)

    29.12. 16.00 - Berlínská filharmonie / Traummelodien der Klassik (koncert, Česká komorní filharmonie, dir. Richard Hein)

    28.12. 16.00 - Moravské divadlo Olomouc / Lucia di Lammermoor (Donizetti)

    25.12. 17.00 - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    23.12. - W.A.Mozart, Die Zauberflöte / Německo

    22.12. 17.00 - Třebenice, Česká mše vánoční J.J.Ryby

    18. - 21.12.  - W.A.Mozart, Die Zauberflöte /  Německo

    15.12. 17.00 -  Lovosice,  Česká mše vánoční J.J.Ryby

    6.12.13 19.00 - Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň / Carmina Burana (Orff)

    4.12.13 19.00 - Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň / Carmina Burana (Orff)

    1.12.13 18.00 - Nový Bor, kostel Nanebevzetí Panny Marie / Adventní koncert (Aleš Bárta - varhany)

     

    29.11.13 20.00 - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala 

    26.11.13 19.00 - Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň / Carmina Burana

    25.11.13 19.00 - Moravské divadlo Olomouc / Falstaff (G. Verdi)

    24.11.13 20.00 - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala 

    21.11.13 19.00 - Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň / Carmina Burana

    12.11.13 16.00 - kostel Sv. Máří Magdalény, Karlovy Vary / Varhanní koncert (varhany - Aleš Bárta, housle - Jakub Jánský)

    9.11.13 20.00 - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala 

    7.11.13 19.00 - Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň / Carmina Burana

    3.11.13 20.00 - Philharmonie Berlin / Juwellen der Klassik (Orchestr PKF, P.Chromčák)

     

    26.10.13 18.00 - Národní muzeum / operní recitál

    25.10.13 18.00 - kulturní dům Sever, Cvikov / Šanson se špetkou opery (zpěv chansonu - Gabriela Fritschová, klavír - Alexander Christianov)

    24.10.13 16.00 - kostel Sv. Máří Magdalény, Karlovy Vary / Varhanní koncert (varhany - Jiřina Marešová-Dvořáková, hoboj - Marta Sejkorová)

    22.10.13 19.00 - Moravské divadlo Olomouc / Falstaff (G. Verdi)

    15.10.13 16.00 - kostel Sv. Máří Magdalény, Karlovy Vary / Varhanní koncert (varhany - Aleš Bárta, housle - Jakub Jánský)

    9.10.13 19.00 -  Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň / Carmina Burana

    4.10.13 19.00 - Moravské divadlo Olomouc / Falstaff (G. Verdi)  premiéra

    3.10.13 19.00 - Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň / Carmina Burana

     

    23.9.13 19.00 - klášterní kostel Šumperk / Klasika Viva, koncert s varhaníkem Alešem Bártou a flétnistkou Danou Mimrovou

    22.9.13 19.30 - park Prosek, Praha /  Opera - balet gala Open Air

    20.9.13 20.00 - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala 

    17.9.13 16.00 - kostel Sv. Máří Magdalény, Karlovy Vary / Varhanní koncert (varhany - Aleš Bárta, housle - Jakub Jánský)

    13.9.13 20:00 - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala 

    12.9.13 19:30 - Kostel Povýšení sv. Kříže, Litomyšl / Koncert duchovní hudby (varhany - Lucie Žáková, flétna - Dana Mimrová) 

     

    30.8.13 20:00 -  Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    25.8. 1320:00 -  Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    13.8. - 18.8.13  turné Německo (W. A. Mozart, Kouzelná flétna)

    8.8.13 16:00 -  kostel Sv. Máří Magdalény, Karlovy Vary / Varhanní koncert (varhany - Drahoslav Gric, horna - Aleš Janoušek)                                                                                                                                                                      

     

    31.7.13 20:00 - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    18.07.13 16:00 - kostel Sv. Máří Magdalény, Karlovy Vary /
    Koncert s Alešem Bártou a Jakubem Jánským.

     

    8.6.13 19.00 - Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň / Carmina Burana

     

    09.04.13 16:00 - kostel Sv. Máří Magdalény, Karlovy Vary /
    Koncert s Alešem Bártou a Jakubem Jánským.

    19.03.13 19:30 - Městské divadlo, Mariánské lázně /
    Dostaveníčko s madam operou
    Koncert operních melodií v podání komorního tria IN CAMERA CARITATIS
    Účinkují: Dana Mimrová - flétna, Miroslav Vilímec - housle, Jan Petr - klavír, Olga Jelínková - soprán

    16.03.13 20:00 - Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert

    12.03.13 16:00 - kostel Sv. Máří Magdalény / Karlovy Vary
    Koncert s Alešem Bártou a Jakubem Jánským.

    01. - 02.03.13 - Německo - turné s olomouckým divadlem - Lucia di Lammermoor

    25.02.13 19:00 - Moravské divadlo Olomouc
    Gaetano Donizetti / Lucia di Lammermoor

    22.02.13 20:00 - Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert

    21.02.13 - Boskovice - koncert s Triem In camera caritatis

    16.02.13 20:00- Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert

    15.02.13 - nahrávání pro Český rozhlas s klavíristou Martinem Levickým písňový cyklus Jana Jiráska Voice on Canvas.

    12.02.13 16:00 - kostel Sv. Máří Magdalény / Karlovy Vary
    Koncert s Alešem Bártou a Jakubem Jánským.

    26.01.13 20:00 - Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert

    22.01.13 16:00 - kostel Sv. Máří Magdalény / Karlovy Vary
    koncert s Alešem Bártou a houslistou Jakubem Jánským.

    09. - 13.01.13 ??:00 turné Německo - Neujahrsgala s PKF

    04. - 06.01.13 ??:00 turné Německo - Neujahrsgala s PKF

    03.01.13 19:00 Stavovské divadlo / Praha
    Gaetano Donizetti / Lucia di Lammermoor
    Představení v rámci 11. ročníku Festivalu hudebního divadla Opera 2013

    01.01.13 16:00 kostel sv. Máří Magdalény / Karlovy Vary - koncert s Alešem Bártou

     2012

     

    31.12.12 ??:00 Berlín - Neujahrsgala s PKF

    30.12.12 18:00 Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert

    17.12.-23.12.12 - Německo - turné Kouzelná flétna

    15.12.2012 19:00 - premiéra - Olomouc / Moravské divadlo Olomouc
    Gaetano Donizetti / Lucia di Lammermoor
    01.12.12 - Praha / Mramorový sál České spořitelny
    adventní koncert České vánoční symfonie a pastorely
    s Pražskou komorní filharmonií

    18.10.12 20:00 - Praha / Grandhotel Bohemia Boccaccio
    koncert v rámci cyklu Hudební čtvrtky z PKF
    Augustýn Kužela (klavír) a Oldřich Kříž (baryton)

    14.10.2012 19:00 Lázně Jeseník / Zrcadlový sál Priessnitových léčebných lázní -
    koncert v rámci hudebního festivalu Karla Ditterse z Dittersdorfu
    Klavír Jan Petr, flétna D. Mimrová

    13.10.12 20:00 Fürstenfeldbruck / Německo - Festival krásných hlasů
    Koncert s Českou komorní filharmonií / dirigent: Klaus Linkel.
    Mozart, Händel, Gluck, Schubert, Bizet, Lortzing
    Krásné árie, duety a sbory z oper.

    02.10.12 ??:00 - Trutnov - koncert s Českou komorní filharmonií

    04.09.12 - Švýcarsko - Kouzelná flétna
    05.09.12 - Švýcarsko - Kouzelná flétna
    06.09.12 - Švýcarsko - Kouzelná flétna

    21. - 29.08.12 Německo - Kouzelná flétna
    Turné s Pražskou komorní filharmonií.

    18.08.12 16:30 Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert

    19.08.12 ??:00 hlavní náměstí / Bratislava
    Koncert s orchestrem a Jakubem Pustinou (operetní program)

    11.08.12 16:30 Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert

    16.8.12 - nahrávání písňového cyklu První touhy Jaroslava Křičky s Eduardem Spáčilem pro Český rozhlas.

    05.08.12 ??:?? - Modrá (SK) - koncert s Jakubem Pustinou a Mariannou Geleneykovou
    za klavírho doprovodu Richarda Pohla

    10. - 19.07.12 Piešťany - Mistrovské kurzy Petera Dvorského.

    14.07.12 20:00 Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert

    19.07.12 20:00 Piešťany - kongresový sál Společenského centra
    Mistrovské kurzy Petera Dvorského - závěrečný koncert.

    06.07.12 20:00 Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert

    22.06.12 20:00 Městské Tylovo divadlo / Kutná Hora -
    Operní týden - Kutná Hora / Mezinárodní hudební festival.
    1.festivalový večer " VIVAT OPERA "
    Galakoncert z českých a světových oper
    Účinkují:
    Andrea Kalivodová – sólistka Státní olpery Praha - mezzosoprán
    Olga Jelínková – laureátka Mezinárodní pěvecké soutěže A.Dvoráka v K.Varech - soprán
    Martin Bárta - baryton
    Filharmonií Hradec Králové
    Dirigent – František Drs.
    Učitelský smíšený pěvecký sbor Tyl K.Hora, sbormistr Mgr. Zdeněk Licek

    23.06.12 20:00 Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert
    23.06.12 20:00 Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert
    21.06.12 18:00 atrium knihovny / Rokycany - koncert s E.Spáčilem a J.Fišerem
    Pořadatel: KKK (Klub Komorní Kultury) při Městské knihovně Rokycany.
    Program:
    Jaroslav Křička - První touhy (výběr z cyklu písní)
    Friedrich Cerha - Ein Buch von der Minne (výběr z cyklu písní)
    Černošské spirituály
    Leonard Bernstein - 2 árie z Mše
    Richard Graf - Sister (klavír)
    Ferdinand Weiss - Romanze und Tanz (housle a klavír)
    Antonín Dvořák - Sonatina (housle a klavír)
    Jan Fišer - housle

    08.06.12 19:30 zámek / Vizovice - koncert s Jakubem Pustinou
    Klavírní doprovod: Richard Pohl

    07.06.12 16:00 Mariánské Lázně - koncert
    (Dana Mimrová - flétna, Aleš Bárta - varhany)

    07.06.12 19:00 nebo 20:00 Františkovy Lázně - koncert
    (Dana Mimrová - flétna, Aleš Bárta - varhany)

    31.05.12 20:00 Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert

    02.06.12 19:00 - Divadlo F. X. Šaldy / Liberec - Rigoletto
    VSTUPENKY

    26.05.12 18:30 Smetanovo náměstí / Litomyšl - Opera pod májovým nebem
    Dirigent Tomáš Brauner, Komorní filharmonie Pardubice

    11.05.12 20:30 Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert

    28.03.2012 - 30.03.2012 Ingolstadt / Německo Bellini / La Sonnambula - pod taktovkou Eckarta Manke

    20.03.12 19:00 - Janáčkovo divadlo / Brno - Netopýr

    23.03.12 ??:00 - Štětín, POLSKO - La Sonnambula - pod taktovkou Eckarta Manke

    24.03.12 ??:00 - Štětín, POLSKO - La Sonnambula - pod taktovkou Eckarta Manke

    26.03.12 ??:00 - Berlín, NĚMECKO / Berlínská radnice - Rotes Rathaus -
    Koncert v rámci Prag –Berlin Festival Tschechischer kunst und kultur. Olga vystoupí s Collegiem českých filharmoniků

    04.03.12 ??:00 Berlín, NĚMECKO - Frühlingskonzert.
    Olga vystoupí s Kammerphilharmonie Prag

    12.02.12 19:00 - Janáčkovo divadlo / Brno - Netopýr
    VSTUPENKY

    18.02.12 20:30 Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert

    01.02.12 10:00 Pražský hrad / Praha - audience
    V rámci záštity 46. ročníku Mezinárodní pěvecké soutěže v Karlových Varech, přijme prezident České republiky dva nejlépe umístěné české účastníky soutěže na Pražském hradě (Olga Jelínková, Matěj Chadima)

    01.02.12 19:00 - Státní opera / Praha - Kouzelná flétna / Královna noci
    VSTUPENKY

    28.01.12 20:00 - Berlin Philharmonie / Berlin-Německo - Zimní koncert

    14.01.12 20:30 Smetanova síň Obecního domu / Praha - koncert

    03.01.12 20:00 - München / Německo - Koncert s ČKF - Original pražské gala

    05.01.12 19:30 - Paderhalle / Paderborn-Německo - Koncert s ČKF -
    Original pražské gala


    06.01.12 19:30 - Brunsbüttel / Německo - Koncert s ČKF - Original pražské gala

    07.01.12 20:00 - Berlin Philharmonie / Berlin-Německo - Mozart Gala

    08.01.12 20:00 - Langenfeld / Německo - Koncert s ČKF - Original pražské gala

    25.12.11 17:00 - Chelčice u Písku - Vánoční koncert
    společný koncert s dechovým triem.

    29.12.11 20:00 - Potsdam / Německo - Koncert s ČKF - Original pražské gala

    31.12.11 16:00 - Hochschule der Künste / Berlin-Německo - ČKF - Ohňostroj klasiky
    31.12.11 20:00 - Hochschule der Künste / Berlin-Německo - ČKF - Ohňostroj klasiky

    01.01.12 19:30 - Frankenthal / Německo - ČKF - Novoroční gala

    21.12.11 18:00 - Gotický sál radnice / Jihlava - Vánoční koncert s Jakubem Pustinou
    Klavírní doprovod: Richard Pohl

    19.12.11 14:00 - Mšeno - společný koncert se skupinou Musica festiva

    09.12.11 - 20.12.11 - Německo - Die Zauberflöte

    24.11.11 - 03.12.11 - Německo - Die Zauberflöte

    17.11.11 19:00 - Divadlo F. X. Šaldy / Liberec - Rigoletto
    VSTUPENKY

    13.11.11 19:00 - Sv. Šimon a Juda - Benefiční koncert Dobré vůle
    Výtěžek ze vstupného bude věnován Výboru dobré vůle - Nadaci Olgy Havlové na program Senior, tentokrát ke zkvalitnění sociálních služeb pro starší, jako součást Evropského roku přípravy na stárnutí 2012. Více informací poskytne koordinátorka projektu Eva Kvasničková: tel.: 224 216 883, kvasnickova@vdv.cz.

    14.11.11 19:00 - Janáčkovo divadlo / Brno - Netopýr
    VSTUPENKY

  • Foto Martin Kovář




































  • nazev....


    eqtsdgfsadfk,jhgsdjfhgsdjhlf gshsůf

    sd sd

  • Foto MS
















  • Lucia














  • O mně


    Sopranistka Olga Jelínková absolvovala Pražskou konzervatoř u Antonie Denygrové (2002) a Hudební fakultu pražské AMU ve třídě Miloslava Podskalského (2009). Zúčastnila se rovněž interpretačních kurzů u Richarda Sigmunda v italském Meranu, mistrovských kurzů u Teresy Berganzy ve španělském Santanderu, jejichž součástí bylo koncertní turné po Španělsku a Francii, a mistrovských kurzů Petera Dvorského ve Znojmě a Piešťanech.

    V červnu 2011 se stala finalistkou prestižní pěvecké soutěže Concorso di canto lirico internazionale per cantanti lirici – Giacomo Puccini v italské Lucce a v listopadu 2011 získala 1. cenu na Mezinárodní pěvecké soutěži Antonína Dvořáka v Karlových Varech. Ke svým úspěchům si může připsat mimo jiné i vítězství v soutěži  Ad honorem Mozart na pražské Bertramce (2008) a na International Pustina Competition ve Žďáru nad Sázavou (2009). Jako Rosina (Rossini: Lazebník sevillský) se představila v Jihočeském divadle České Budějovice, Eurydiku (Offenbach: Orfeus v podsvětí) zpívala v Divadle J. K. Tyla v Plzni a v Městském divadle v Brně, Madam Herz (Mozart: Divadelní ředitel) v Městském divadle v Brně, Královnu noci ((Peter Shaffer:  Amadeus) ve Slezském divadle Opava, Adélu(J. Strauss: Netopýr) a Královnu noci (Mozart: Kouzelná flétna) v Národním divadle Brno, Gildu (Verdi: Rigoletto) a Aminu (Bellini: Náměsíčná) v libereckém Divadle F. X. Šaldy; za ztvárnění Aminy se dostala do širší nominace na Cenu Thálie 2010. Se souborem Státní opery Praha vystoupila v červenci 2010 v roli Micaëly  (Bizet: Carmen) v korejském Soulu. Od února 2012 Olga vystupuje v roli Mozartovy Královny noci ve Státní opeře v Praze. Jako Belliniho Amina se představila také v polském Štětíně a v německém Ingolstadtu. Do svého repertoáru si koncem roku 2012 připsala titulní roli Donizettiho Lucie z Lammermooru  a později  Nanettu (Verdi: Falstaff), ve Slezském divadle Opava pak Despinu (Mozart: Cosi fan tutte).

    Koncertně vystupuje s varhaníkem Alešem Bártou, se souborem Baroque Jazz Quintet pod vedením klavíristy Eduarda Spáčila a s Ensemble Martinů. Se Symfonickým orchestrem hl. města Prahy FOK se jako sólistka podílela na provedení  Mahlerovy Symfonie č. 4 (září 2008) pod vedením dirigenta Jiřího Kouta a Stabat Mater  F. Poulence (duben 2013) pod taktovkou Serge Bauda. Jako sólistka vystupuje pravidelně se souborem Collegium českých filharmoniků, s nímž se mj. v roce 2005 podílela na natočení CD pro dánskou firmu Classico (árie A. Dvořáka, G. Verdiho a G. Pucciniho) a podnikla koncertní turné po Japonsku (2008).

    Pro Český rozhlas natočila mj. s violistkou Jitkou Hosprovou nový písňový cyklus Zdeňka Lukáše Quis? pro soprán a violu. V r. 2011 nazpívala hlas hlavní hrdinky do filmu Jaroslava Brabce Aplaus. Autor hudby k tomuto filmu Jan Jirásek jí dedikoval svůj nový písňový cyklus Voice on Canvas, který spolu s klavíristou Martinem Levickým nahráli pro Český rozhlas. Její spolupráce s pražským Národním divadlem začala v r. 2014 rolí Mégacla (Mysliveček: L’Olimpiade) v inscenaci slavné německé  režisérky Ursel Herrmann. Následovala Královna noci  (Mozart: Kouzelná flétna) ve Stavovském divadle a nově Slavík (Stravinskij: Le Rossignol) na prknech hlavní scény ND v sezóně 2015/16. Od ledna 2015 je angažovaná v Moravském divadle Olomouc, kde se již jako domácí sólistka objevila  v roli Lízy (Kálmán: Hraběnka Marica) a Gildy (Verdi: Rigoletto).

     

     

     

     

  • Kouzelná flétna

























    -





  • Rigoletto















  • La Sonnambula













  • GOA Trio

























  • Ravel - Dítě a kouzla























  • Testovací 2


     

     

     

     

     

    30. 4. 17.30h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    27. 4. 19h - Únos ze Serailu (W. A. Mozart) / Stavovské divadlo Praha

    24. 4. 18h - Varhanní recitál / kostel Sv. Mikuláše na Malé Straně, Praha (varhany - Aleš Bárta)

    22. 4. 20h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    16. 4. 18h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    15. 4. 19h - Die Zauberflöte (Kouzelná flétna) / Stavovské divadlo Praha

    6. 4. 19h - Rigoletto / Moravské divadlo Olomouc

    3. 4. 19h - Hraběnka Marica / Moravské divadlo Olomouc

    2. 4. 20h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha


    26. 3. 20h - slavnostní předávání cen Thalie, přímý přenos Čt1

    25. 3. 19h - Perly panny Serafínky / Moravské divadlo Olomouc

    24. 3. 20h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    18. 3. 19h - R. Piskáček, Perly panny Serafínky, premiéra /  Moravské divadlo Olomouc

    11. 3. 20h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha


    27. 2. 19h - Slavík/Jolanta / Národní divadlo Praha

    26. 2. 20h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    23. 2. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    20. 2. 20.30h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    19. 2. 20h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    17. 2. 19.30h - Břevnovská hudební setkání / Bazilika Sv. Markéty, Praha (varhany - Petr Čech)

    14. 2. 10.30h - Šanson se špetkou francouzské opery / GOA Trio, matiné Šaldova divadla v Plzni

    11. 2. 19h - Hraběnka Marica / Moravské divadlo Olomouc

    8. 2. 14h - Die Zauberflöte (Kouzelná flétna) / Stavovské divadlo Praha

    7. 2. 16h - Hubička / Moravské divadlo Olomouc

    5. 2. 19h - Slavík/Jolanta / Národní divadlo Praha

    4. 2. 19h - Die Zauberflöte (Kouzelná flétna) / Stavovské divadlo, Praha


    26. 1. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    25.1. 19h - Rigoletto / Moravské divadlo Olomouc

    22. 1. 19h - G. Verdi, Rigoletto, I. premiéra / Moravské divadlo Olomouc

    10. 1. 19h - Die Zauberflöte / Hamburg (PKF, dir. Damiano Binetti)

    6. 1. 17.30h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    2. 1. 16h a 20h - Neujahrsgala / Berliner Philharmonie (PKF, dir. Damiano Binetti)

    1.1. 15h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha


    2016


    25.12. 2015 16h - Opera - balet gala / Smetanova síň Obecního domu, Praha

    20.12. 2015 19h - operní galakoncert / Zrcadlová kaple Klementina, Praha

    17.12 2015 19h - Česká mše Vánoční, J. J. Ryba / Dům kultury Teplice, Severočeská filharmonie Teplice, dir. Charles Olivieri-Munroe (alt - S. Čmugrová, tenor - A. Voráček, bas - L. Skala)

    13.12. 2015 14.30h - Hubička / Moravské divadlo Olomouc

    6.12. 2015 19h - operní galakoncert / Zrcadlová kaple Klementina, Praha

     

    27.11. 2015 19h - operní recitál / Zrcadlová kaple Klementina, Praha (baryton Jiří Rajniš)

    25.11. 2015 19h - Jolanta/Slavík / Národní divadlo, Praha

    24.11. 2015 19h - Hraběnka Marica / Moravské divadlo Olomouc

    21.11. 2015 19h - Carmina Burana, C. Orff / Městské divadlo Nový Bor / Filharmonie Hradec Králové, dir. - T. J. Frank, tenor - Tomáš Kořínek, baryton - Ivan Kusnjer

    20.11. 2015 19.30h - Santa Elena al Calvario / St. Annenkirche, Drážďany / Collegium 1704 a Václav Luks

    19.11. 2015 19.30h - J. A. Hasse, oratorium Santa Elena al Calvario Pražská křižovatka (kostel sv. Anny) / Collegium 1704 a Václav Luks  

    18.11. 2015 19.30h - J. A. Hasse, oratorium Santa Elena al Calvario, novodobá premiéraPražská křižovatka (kostel sv. Anny) / Collegium 1704 a Václav Luks

    14.11. 2015 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala   

    12.11. 2015 19.30h - Slavnostní koncert k zahájení MPS A. Dvořáka v Karlových Varech / koncertní sál Národního domu, Karlovy Vary

    10.11. 2015 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    8.11. 2015 19h - Slavnostní koncert k 50.výročí Mezinárodní pěvecké soutěžě Antonína Dvořáka v Karlových Varech / Národní divadlo Praha, přímý přenos ČtArt ve 20.20h

    5.11. 2015 19h - Kouzelná flétna / Stavovské divadlo, Praha

    4.11. 2015 19h - Hubička / Moravské divadlo Olomouc

    1.11. 2015 19h - Slavík/Jolanta / Národní divadlo Praha


    27.10. 2015 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    24.10. 2015 18h - Duchovní zpěvy / kostel Sv. Mikuláše na Malé Straně (J. Popelka - varhany, D. Mimrová - flétna)

    22.10. 2015 19h - Slavík/Jolanta (Stravinskij/Čajkovskij) / Národní divadlo Praha - I. premiéra

    18.10. 2015 20.00h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    14.10. 2015 19.30h - Operetní galakoncert / Městské divadlo Mariánské lázně

    13.10. 2015 19h - Kouzelná flétna / Stavovské divadlo Praha

    9.10. 2015 19h - Kouzelná flétna / Stavovské divadlo Praha

    8.10. 2015 19h - Hubička / Moravské divadlo Olomouc


    26.9. 2015 19h - Kouzelná flétna / Stavovské divadlo Praha

    25.9. 2015 19h - Podblanický hudební podzim, koncert s orchestrem Praga Camerata, Kulturní centrum Benešov

    19.9. 2015 21.30h - zámek Trója, Praha / koncert

    13.9. 2015 20hSmetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    8.9. 2015 19h - Hraběnka Marica / Moravské divadlo Olomouc

    6.9. 2015 20h - Grégrův sál Obecního domu, Praha / Mozart - Strauss gala

    5.9. 2015 18h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    2.9. 2015 19.30h - Městské divadlo Mariánské lázně, Operetní galakoncert (Západočeský symfonický orchestr, J. Nociar - tenor)

    1.9. 2015 19h - Moravské divadlo Olomouc, Slavnostní koncert při příležitosti zahájení sezóny 2015/16


    28. - 30.8. 2015 - turné Die Zauberflöte, Německo (Kammeroper Prag)

    25.8. 2015 18h - Grégrův sál Obecního domu, Praha / Mozart - Strauss gala

    22.8. 2015 19h - Via lucis / recitál, Kostel Nejsvětější Trojice, Hamr (M. Javorček -klavír, J. Přibyl - zpěv)

    21.8. 2015 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    6.8. 2015 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

                    20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala  

    2.8. 2015 18h - Varhanní koncert, kostel Sv. Mikuláše na Malé Straně, Praha (A. Bárta - varhany)

     

     

     ƒ

    _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________-

     

    28.2. 19h - Hoffmannovy povídky / Divadlo J.K.Tyla Plzeň

    24.2. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    20.2. 19h - Hubička / Moravské divadlo Olomouc

    15.2. 19h - Kouzelná flétna / Stavovské divadlo, Praha

    13.2. 19h - Hubička, premiéra / Moravské divadlo Olomouc (dirigent T. Hanák, režie M. Dubovic)

    7.2. 19h - Kouzelná flétna, premiéra / Stavovské divadlo, Praha (dirigent J. Kyzlink, režie V. Morávek)

    1.2. 14.30h  - Falstaff,derniéra / Moravské divadlo Olomouc


    31.1. 18h - Cosí fan tutte aneb Takové jsou všechny / Slezské divadlo Opava

    25.1. 10.30h - Matiné,  foyer Divadla J.K.Tyla, Plzeň / Šanson se špetkou opery, Trio GOA (O.J., G.Fritschová, A. Christianov)

    24.1. 15h - Atrium Žižkov, Praha / Varhanní koncert (J. Jánský - housle, A. Bárta - varhany)

    11.1. 16h - Falstaff / Moravské divadlo Olomouc

    5.1. 18h - Grégrův sál Obecního domu, Praha / Mozart - Strauss gala

    3.-4.1.2015 - Das Neujahrskonzert (Německo) / Česká komorní filharmonie, dir.Richard Hein

    1.1.2015 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    2015

     

     

    31.12. 16h a 20h - Das Neujahrskonzert, Konzerthaus Berlin / Česká komorní filharmonie, dir. Richard Hein

    28.12. 17.30h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Mozart - Strauss gala

    26.12. 19h - Falstaff / Moravské divadlo Olomouc

    14.12. 17.30h - Adventní koncert s Collegiem českých filharmoniků / Sukova síň Rudolfina, Praha

    8.-13.12. - Die Zauberflöte / turné Německo

    3.12. 19h - Hoffmannovy povídky / Šaldovo divadlo Liberec


    30.11. 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    25.11. 19h - Hoffmannovy povídky / Divadlo J.K.Tyla Plzeň

    23.11 18h - Grégrův sál Obecního domu / Mozart - Strauss Gala

    19.11. 19h - Hoffmannovy povídky / Šaldovo divadlo Liberec

    18.11. 19.30h - M.A.Charpentier, Te Deum / Sál Martinů, HAMU Praha (Smíchovská komorní filharmonie, dir. J.Vondráček)

    8.11. 19h - Cosí fan tutte aneb Takové jsou všechny / Slezské divadlo Opava

    6.11. 19h - Hoffmannovy povídky / Divadlo J.K.Tyla Plzeň

    1.11. 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala


    30.10. 19h - Hoffmannovy povídky / Šaldovo divadlo Liberec

    29.10. 20h - Operní recitál / hotel Imperial, Karlovy Vary (J. Rajniš - baryton, B. Kmentová - mezzosoprán)

    28.10. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    26.10. 20h - Grégrův sál Obecního domu v Praze / Mozart - Strauss Gala

    22.10. 19h - Hoffmannovy povídky / Divadlo J.K.Tyla Plzeň

    21.10. 19h - Hoffmannovy povídky / Šaldovo divadlo Liberec

    16.10. 19h - L´Olimpiade / Stavovské divadlo Praha

    12.10. 20h - Smetanova síň Obecního domu / Mozart - Strauss Gala

    11.10. 19h - L´Olimpiade / Stavovské divadlo Praha

    4.10. 18h - Grégrův sál Obecního domu v Praze / Mozart - Strauss Gala

    3.10. 19h - L´Olimpiade, Josef Mysliveček, premiéra / Stavovské divadlo Praha (dir. V. Luks, Collegium 1704, režie U. Herrmann)


    27.9. 19h - Národní technická knihovna Praha / operní recitál a reportáž pro Tv Relax (J.Rajniš - baryton, B.Kmentová a M.Kapustová - mezzosoprán)

    26.9. 19h - Cosí fan tutte aneb Takové jsou všechny / Slezské divadlo Opava

    23.9. 19h - Hoffmannovy povídky / Šaldovo divadlo Liberec

    20.9. 18h - Kostel Sv. Mikuláše na Malé Straně / varhanní koncert (J. Popelka - varhany, D. Mimrová - flétna)

    16.9. 20h - slavnostní otevření butiku Stefanel, Praha OC Chodov

    16.9. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    15.9. 18h - Smetanova síň Obecního domu / Mozart - Strauss Gala

    12.9. 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    11.9. 19h - Cosí fan tutte aneb Takové jsou všechny / KD Česká Třebová, zájezd Slezského divadla Opava

    7.9. 19h - Falstaff / Moravské divadlo Olomouc

    6.9. 20h - Smetanova síň Obecního domu / Mozart - Strauss Gala

     

    21.-24.8. - Die Zauberflöte / Kammeroper Prag, turné Německo

    15.-17.8. - Die Zauberflöte / Kammeroper Prag, turné Německo

    12.8. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    10.8. 18h - Smetanova síň Obecního domu / Mozart - Strauss Gala

    2.-3.8. - Die Zauberflöte / Kammeroper Prag, turné Německo


    25.7. 18h - Smetanova síň Obecního domu / Mozart - Strauss Gala

    24.7. 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    18.-21.7. - Die Zauberflöte / Kammeroper Prag, turné Německo

    17.7. 18h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    15.7. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

     

    28.6. 19h - Hoffmannovy povídky / Divadlo F. X. Šaldy Liberec

    26.6. 19h -Cosí fan tutte aneb Takové jsou všechny / premiéra, Slezské divadlo Opava

    27.6. 18h - /kostel Sv. Mikuláše na Malé Straně, Praha / Varhanní recitál (A. Bárta - varhany)

    24.6. 19h - Hoffmannovy povídky / DJKT Plzeň

    12.6. 16h a 20h - Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Mariánské lázně; kostel Povýšení svatého kříže, Františkovy lázně / varhanní recitály (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    10.6. 19h - Hoffmannovy povídky / Divadlo F. X. Šaldy Liberec

    7.6. 19h - Hoffmannovy povídky, II. premiéra / Divadlo F. X. Šaldy Liberec


    30.5. 19h -Hoffmannovy povídky, I. premiéra / Divadlo F. X. Šaldy Liberec

    20.5. 19h - Břevnovský klášter Praha / recitál GOA Trio

    17.5. 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    16.5. 19h - Hoffmannovy povídky / DJKT Plzeň

    11.5. 15.30 - Die grosse Johann Strauss Gala / Německo

    10.5. 20h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    6.5. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    4.5. 16h - Galerie umění Karlovy Vary / operní recitál ( J. Rumpf - tenor, L. Navrátilová - klavír)

    3.5. 17.30h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

     

    27.4. 15.30 - Die grosse Johann Strauss Gala / Freiberg, Německo

    26.4. 15.30 - Die grosse Johann Strauss Gala / Böhlen, Německo

    24.4. 20h - hotel Richmond, Karlovy Vary / Operní recitál

    22.4. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    20.4. 16h - recitál s Jakubem Jánským (housle) a Mio Sakamoto (klavír), Chuchelna u Semil

    19.4. 18h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    18.4. 19h - Hoffmannovy povídky / DJKT Plzeň

    15.4. 19.30h - Stabat Mater (G.B.Pergolesi), Kostel svatých Šimona a Judy / Praha

    13.4. 17.30h - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    12.4. 19h - Carmina burana / DJKT Plzeň

    8.4. - 10.4. Lucia di Lammermoor / Německo (Schweinfurt, Pirmasens)

    6.4. 19h - Hoffmannovy povídky, premiéra / DJKT Plzeň

     

    23.3. 15.30h - Koncerthaus am Gendarmenmarkt, Berlin / Das Grosse Frühlingskonzert der Klassik (PKF, dirigent - Richard Hein)

    18.3. 16.00h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    15.3. 15.30h - Konzerthaus am Gendarmenmarkt, Berlin / Traummelodien der Klassik (PKF, dirigent - Richard Hein)

    5.3. 19h - Moravské divadlo Olomouc / Lucia di Lammermoor (Donizetti)

    2.3. 19h - Moravské divadlo Olomouc / Falstaff (Verdi)

     

    26.2. 19.30h - Městské divadlo Mariánské Lázně / Vivat popular Classic (J. Skuhra - flétna, J. Petr - klavír)

    11.2. 20h - hotel Richmond, Karlovy Vary / Operní recitál

    11.2. 16h - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)  

     

    28.1.14 16.00 - kostel Sv. Máří Magdalény Karlovy Vary / varhanní koncert (A. Bárta - varhany, J. Jánský - housle)

    25.1.14 15.00 - Atrium Žižkov, Praha / koncert 

    14.1.14 19.00 - Moravské divadlo Olomouc / Falstaff (Verdi)

    11.1.14 - Neujahrskonzert / Reinbek, De (ČKF, dir. Richard Hein)

    10.1.14 - Neujahrskonzert / Buchholz, De (ČKF, dir. Richard Hein)

    5.1.14 20.00 - Smetanova síň Obecního domu, Praha / Opera - balet gala

    5.1.14 14.00 - Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň / Carmina Burana (Orff)

    1.1.2014 18.00 - Neujahrskonzert / Frankenthal, De (Česká komorní filharmonie, dir. Richard Hein)

     

     

  • Fotos AK




















    Fotos AK

  • Slavík























































































  • Perly panny Serafínky












  • Foto Anna Kořínková












  • Reference


    http://www.divadelni-noviny.cz/kouzla-pro-rodice-s-detmi

    http://www.lidovky.cz/kouzelny-ravel-podle-skutru-v-budejovicich-romeo-a-julie-v-praze-operni-panorama-heleny-havlikove-iaq-/kultura.aspx?c=A160517_103015_ln_kultura_hep

    https://www.novinky.cz/kultura/402921-recenze-nezna-a-poeticka-ravelova-feerie-v-budejovicich.html

    https://bachtrack.com/en/review-rossignol-iolanta-prague-october-2015

    http://variety.com/1996/film/reviews/the-conspirators-of-pleasure-1200447288/

    http://www.lidovky.cz/rigoletto-v-neoprenu-popelka-v-kontejneru-operni-panorama-heleny-havlikove-1v3-/kultura.aspx?c=A160126_102849_ln_kultura_hep

    http://www.mainpost.de/regional/schweinfurt/Hochzeiten-Hochzeitskleider-Oper-Schottland-Sopranistinnen;art742,8074262

    http://www.volksstimme.de/nachrichten/lokal/salzwedel/1002434_Tschechische-Philharmonie-sorgt-fuer-Gala-Abend-im-Kulturhaus.html

    http://www.casopisharmonie.cz/svet-opery/dva-pohadkove-pribehy-o-vykroceni-do-novych-dimenzi-zivota-slavik-a-jolanta-v-narodnim-divadle.html

    http://www.scena.cz/index.php?o=3&c=25798&r=6&d=1

    http://operaplus.cz/glosa-prolog-jubilejniho-rocniku-karlovarske-pevecke-souteze-v-nd/

     

    http://www.denik.cz/divadlo/v-praze-poprve-zaznela-mozartova-kouzelna-fletna-20150216-ng5z.html

    http://musicdanny.cz/andelska-gilda-olgy-jelinkove-a-hrisna-maddalena-dany-stastne-aneb-novy-rigoletto-v-olomouci/

    http://theoperacritic.com/singers/Olga_Jelinkova

    http://www.motlova.cz/2112/spickova-koloraturni-sopranistka-olga-jelinkova-se-nove-objevi-v-mozartove-opere-venovane-lasce-svobode/

    http://www.rozhlas.cz/vltava/host/_zprava/olga-jelinkova-sopranistka--1595062

    http://www.topvip.cz/celebrity/sopranistku-olgu-jelinkovou-zdobily-sperky-za-pul-milionu

    http://www.topvip.cz/divadlo/sopranistka-olga-jelinkova-se-objevi-v-mozartove-opere-venovane-lasce-a-svobode

    http://www.classicpraha.cz/radio/porady/z-archivu-osobnosti/co-posloucha-sopranistka-olga-jelinkova/

     

    http://stefanelchodov.cz/uspesne-zeny-4/

    http://operaplus.cz/ptali-jste-se-olga-jelinkova/

    http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultura/1615724-recenze-dvorakove-skvadre-vevodil-plachetka-jelinkova-je-rozkosna-kunigunda

    http://kultura.zpravy.idnes.cz/opera-narodni-divadlo-cajkovsky-jolanta-anna-netrebko-ppg-/divadlo.aspx?c=A151023_140307_divadlo_era

    https://www.novinky.cz/kultura/402921-recenze-nezna-a-poeticka-ravelova-feerie-v-budejovicich.html

    http://olomouc.idnes.cz/moravske-divadlo-v-olomouci-nominace-thalie-2016-fqo-/olomouc-zpravy.aspx?c=A160205_2223647_olomouc-zpravy_stk

    http://magazin.aktualne.cz/kultura/divadlo/nabizime-zasadni-setkani-s-kouzelnou-fletnou-rika-moravek/r~f4f42902ac8a11e4bdad0025900fea04/

    http://host.divadlo.cz/art/clanek.asp?id=19262

    http://ceny-thalie.cz/nominace.php?kategorie=opera_zeny

    http://www.tyden.cz/rubriky/kultura/hudba/narodni-divadlo-uvede-nove-dve-opery-ruskych-hudebnich-velikanu_359885.html

    http://zpravodajstvi.olomouc.cz/clanky/Olomoucka-opera-boduje-soliste-Koplik-a-Jelinkova-maji-sanci-ziskat-prestizni-Thalii-25722

    http://hudebnirozhledy.scena.cz/www/index.php?page=clanek&id_clanku=1881

    http://www.singingcompetition.eu/index.php/cz/vysledky/4-vysledky-2011

    http://www.metropole-olomouc.cz/aktualita/2449/Do-opery-se-vraci-Rigoletto

  • Poznámky interní


    V ostatních jazycích, musím upravit odkazy a samozřejmě vytvořit nové karty ve článcích a nasměrovat je vždy na danou jazykovou lokalizaci.

    Momentálně jsou galerie a nahrávky směřovány odkazem zpět na českou lokalizaci, tím vzniká samozřejmě delší načítání!