Vystoupení

Olga Jelínková působí od sezony 2020/21 ve stálém angažmá v německém  Lipsku, v nejbližší době tam na ni čekají role Violetty, Lucie z Lammermooru, Sofie a mnohé další. V Národním divadle v Praze se představila jako Gilda v nové produkci Rigoletta, v titulní roli Verdiho Traviaty a další projekty ji čekají.  Celý životopis Olgy najdete v sekci O mně.

03

December

11:00 (2024)

Amadis, der Ritter , Vstupenky k dispozici od soboty 1. června 2024

Oper Leipzig

Leipzig

LEITUNG

BESETZUNG

Více informací zde...

12

October

19:00 (2024)

Kouzelná flétna , Vstupenky v prodeji od soboty 1. června 2024

Oper Leipzig

Leipzig

Leitung

Besetzung

Více informací zde...

02

October

19:30 (2024)

La traviata , Vstupenky v prodeji od soboty 1. června 2024

Oper Leipzig

Leipzig

Leitung

Besetzung

Více informací zde...

27

September

(2024)

Julietta aneb Snář

Nová scéna, Divadlo J. K. Tyla v Plzni

Plzeň

Tvůrci

Libreto:
Bohuslav Martinů, podle hry Georgese Neveuxe
Hudební nastudování:
Jiří Štrunc
Dirigent:
Jiří Štrunc / Jakub Zicha
Režie:
Martin Otava
Výtvarník scény:
Daniel Dvořák
Výtvarník kostýmů:
Dana Haklová
Světelný design:
Antonín Pfleger
Dramaturgie:
Vojtěch Frank
Sbormistr:
Jakub Zicha
Asistent režie:
Michal Lieberzeit / Vojtěch Jansa
Asistent dirigenta:
Jan Mára (HAMU)
Hudební příprava:
Maxim Averkiev, Martin Marek, Jan Mára
Nápověda:
Viktorie Šimůnková
Inspice:
Petra Kuldová Tolašová

Osoby a obsazení

Julietta:
Soňa Godarská / Olga Jelínková
Michel:
Tomáš Kořínek / Richard Samek
Komisař, Listonoš, Úředník:
Michal Bragagnolo / Jan Maria Hájek
Muž s helmou, Obchodník se vzpomínkami, Žebrák:
Dominik Klapka / Jiří Kubík
Muž v okně, Stařec Mládí, Trestanec:
Andrij Charlamov / Jevhen Šokalo
Hlídač lesa, Strojvedoucí:
Josef Jordán / Martin Švimberský
Mladý Arab, Mladý námořník, Poslíček:
Andrea Frídová, Kateřina Vogelová
Obchodnice s ptáky:
Lucie Hájková / Radka Sehnoutková
Obchodnice s rybami:
Ivana Klimentová / Jana Piorecká
Hadač karet:
Jana Foff Tetourová / Jana Piorecká
Starý Arab, Dědeček, Starý námořník:
Miro Bartoš / Jakub Hliněnský
Babička:
Ivana Šaková
Šéf, Noční hlídač:
Rostislav Florian / Martin Švimberský
Orchestr opery DJKT, Sbor opery DJKT, Balet DJKT
Více informací zde...

22

September

15:00 (2024)

Amadis, der Ritter , Vstupenky k dispozici od soboty 1. června 2024

Oper Leipzig

Leipzig

Leitung

Besetzung

Více informací zde...

21

September

18:00 (2024)

Amadis, der Ritter – Premiéra (22.9. , 3.12. , 17.12. , 29.12. 2024) , Vstupenky k dispozici od soboty 1. června 2024

Oper Leipzig

Leipzig

Leitung

Besetzung

Více informací zde...

16

June

17:00 (2024)

La Cenerentola

Oper Leipzig

Leipzig

14

June

19:30 (2024)

La Cenerentola

Oper Leipzig

Leipzig

13

June

19:30 (2024)

GUSTAV MAHLER – Symfonie č. 2 c moll „Vzkříšení“

Obecní dům

Praha

SYMFONICKÝ ORCHESTR HL. M. PRAHY FOK
Tomáš BRAUNER | dirigent
Olga JELÍNKOVÁ | soprán
Bella ADAMOVÁ | alt
PRAŽSKÝ FILHARMONICKÝ SBOR
Lukáš VASILEK | sbormistr

Více informací zde...

12

June

19:30 (2024)

GUSTAV MAHLER – Symfonie č. 2 c moll „Vzkříšení“

Obecní dům

Praha

SYMFONICKÝ ORCHESTR HL. M. PRAHY FOK
Tomáš BRAUNER | dirigent
Olga JELÍNKOVÁ | soprán
Bella ADAMOVÁ | alt
PRAŽSKÝ FILHARMONICKÝ SBOR
Lukáš VASILEK | sbormistr

 

Více informací zde...

08

June

19:00 (2024)

Julietta aneb Snář – premiéra (27.9.2024, 9.10.2024, 5.11.2024, 19.12.2024, 12.1.2025, 15.1.2025, 20.2.2025)

Nová scéna, Divadlo J. K. Tyla v Plzni

Plzeň

TVŮRCI

Libreto:
Bohuslav Martinů, podle hry Georgese Neveuxe
Hudební nastudování:
Jiří Štrunc
Dirigent:
Jiří Štrunc / Jakub Zicha
Režie:
Martin Otava
Výtvarník scény:
Daniel Dvořák
Výtvarník kostýmů:
Dana Haklová
Světelný design:
Antonín Pfleger
Dramaturgie:
Vojtěch Frank
Sbormistr:
Jakub Zicha
Asistent režie:
Michal Lieberzeit / Vojtěch Jansa
Asistent dirigenta:
Jan Mára (HAMU)
Hudební příprava:
Maxim Averkiev, Martin Marek, Jan Mára
Nápověda:
Viktorie Šimůnková
Inspice:
Petra Kuldová Tolašová

OSOBY A OBSAZENÍ

Julietta:
Soňa Godarská / Olga Jelínková
Michel:
Tomáš Kořínek / Richard Samek
Komisař, Listonoš, Úředník:
Michal Bragagnolo / Jan Maria Hájek
Muž s helmou, Obchodník se vzpomínkami, Žebrák:
Dominik Klapka / Jiří Kubík
Muž v okně, Stařec Mládí, Trestanec:
Andrij Charlamov / Jevhen Šokalo
Hlídač lesa, Strojvedoucí:
Josef Jordán / Martin Švimberský
Mladý Arab, Mladý námořník, Poslíček:
Andrea Frídová, Kateřina Vogelová
Obchodnice s ptáky:
Lucie Hájková / Radka Sehnoutková
Obchodnice s rybami:
Ivana Klimentová / Jana Piorecká
Hadač karet:
Jana Foff Tetourová / Jana Piorecká
Starý Arab, Dědeček, Starý námořník:
Miro Bartoš / Jakub Hliněnský
Babička:
Ivana Šaková
Šéf, Noční hlídač:
Rostislav Florian / Martin Švimberský
Orchestr opery DJKT, Sbor opery DJKT, Balet DJKT
Více informací zde...

© 2018 Olga Jelínková, soprano - všechna práva vyhrazena
| Grafika, CSS: Midasweb.eu | PHP: Jaroslav Mičan | CMS: Wordpress